راهنمای حمایت شرکت‌های آب و فاضلاب از همایش

پیرو تفاهم‌نامه امضاشده بین شرکت آب و فاضلاب کشور و انجمن آب و فاضلاب ایران در خصوص مشارکت در برگزاری و حمایت مادی و معنوی این شرکت از همایش ملی مدیریت مصرف و هدر رفت آب، از مدیران و کارشناسان محترم شرکت آب و فاضلاب تقاضا می‌شود مطابق راهنمای زیر از همایش حمایت نمایند.

 جهت سهولت در فرآیند ثبت حمایت و معرفی مدعوین حامی در همایش، ابتدا یک حساب کاربری حقوقی به نام شرکت آب و فاضلاب مربوطه ایجاد کرده و پس از تکمیل عضویت در سایت همایش، با مراجعه به منوی «ثبت‌نام – ثبت حمایت شرکت‌های آب و فاضلاب» پس از مشخص نمودن سطح حمایت و ذخیره آن، به منوی ثبت‌نام گزینه «صدور صورت حساب و پرداخت هزینه» مراجعه نمایید. در این صفحه مشخصات کاربر نمایش داده می‌شود. به ستون وضعیت در جدول توجه فرمایید در صورتی که برای پرداخت هزینه تأیید شده بود، گزینه «ادامه صدور صورتحساب» را انتخاب نموده و مبلغ صورتحساب را به حساب شماره 135720321 یا شماره شبای IR020180000000000135720321 و یا شماره کارت مجازی 5859837000126256 بانک تجارت شعبه اردیبهشت (کد 187) به نام انجمن آب و فاضلاب ایران واریز و تصویر فیش واریزی را در قسمت مشخص شده قرار دهید. همچنین پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (برای ورود به درگاه پرداخت اینترنتی اینجا را کلیک کنید) به نام مسعود تابش فراهم شده است. پس از ورود به درگاه پرداخت و وارد کردن نام شرکت آب و فاضلاب خود و مبلغ صورتحساب (واحد مبلغ صورتحساب در سامانه پرداخت اینترنتی تومان است)، گزینه پرداخت را انتخاب نموده و فرایند پرداخت هزینه را تکمیل نمایید. در نهایت رسید پرداختی خود را در سایت همایش و قسمت ثبت‌نام، صدور صورتحساب و پرداخت هزینه وارد نمایید.

سپس اسامی مدعوین از طرف شرکت آب و فاضلاب خود را از طریق تماس با دبیرخانه همایش با شماره ۷۷۳۱۲۸۹۳-۰۲۱ یا حساب تلگرام @waterloss_admin اعلام فرمایید.

- خواهشمند است پس از بارگذاری تصویر فیش واریزی در سایت، در قسمت توضیحات نوع پرداخت خود را (کارت به کارت، واریز به حساب، بین بانکی و یا درگاه اینترنتی) مشخص نمایید.

سطوح حمایت مادی شرکت‌های آب و فاضلاب:

ردیف

موضوع

سطح اول

سطح دوم

سطح سوم

سطح چهارم

۱

استقرار استند معرفی حامی در محوطه اصلی همایش

*

 

 

 

۲

درج لوگوی حامی در بروشور همایش

*

 

 

 

۳

درج لوگوی حامی بر روی تبلیغات محیطی

*

 

 

 

۴

درج لوگوی حامی بر کارت شرکت‌کنندگان همایش

*

 

 

 

۵

اختصاص غرفه نمایشگاهی

۶ مترمربع

۶ مترمربع

 

 

۶

قراردادن تیزر تبلیغاتی حامی در لوح فشرده همایش

*

*

 

 

۷

قرار دادن گزارش عملکرد سالیانه و هدیه حامی در بسته اهدایی

*

*

 

 

۸

درج لوگوی حامی در کتابچه همایش

*

*

 

 

۹

درج لوگوی حامی در داخل لوح فشرده

*

*

 

 

۱۰

اعطای تندیس یادبود همایش

*

*

*

 

۱۱

درج لوگوی حامی در تارنمای همایش و لینک به سایت حامی

*

*

*

 

۱۲

ثبت نام و پذیرش رایگان مدعوین حامی (نفر)

۷

۵

۳

۲

 

 

۱۰
میلیون تومان

۵
میلیون تومان

۲٫۵
میلیون تومان

۱٫۲۵
میلیون تومان

 

درصورتی‌که شرکت‌های آب و فاضلاب پس از انتخاب سطح حمایت مورد نظر مایل به ثبت‌نام تعداد افراد بیشتری باشند، می‌توانند از طریق مراجعه به صفحه راهنمای ثبت‌نام و بر اساس جدول تعرفه‌ها، این افراد را به صورت‌ جداگانه ثبت‌نام نمایند.